نتایج جستجو برای عبارت :

خرید چادر نماز معراج ch.004

چادر نماز
مشخصات فنی چادر نماز معراج ch.004
مشخصات

سایر توضیحات
– جنس نخی کُدَری  
– مقنعه دار کشی
– مناسب برای بانوان ازقد 1/5 تا 2 متر
– اندازه چادر: 2/10 سانتی متر
چادر نماز معراج
چادر نماز از کجا بخریم
تولیدی چادر نماز
خرید چادر نماز ساده

دیجی کالا چادر نماز
چادر نماز آماده
چادر نماز کیسه ای
چادر نماز کدری

برای خرید این چادر نماز کلیک کنید

معراج بلند مؤمنین است نمازسرمایه روز واپسین است نماز  توحید بود اساس سرلوحه ی دینسرسلسله ی فروع دین است نماز      دانی چه بود فلسفه ی ذکر نمازآرامش قلب مؤمنین است نماز  پیوسته مدد بجوی از صبر و صلاتاندر همه جا تو را معین است نماز
ادامه مطلب
ازبس بعضی خانواده های به ظاهر مذهبی بدونه هیچ استقلالی چادر را سر دختراشون میکنند و اونا را ملزم به سرکردن چادر میکنند شان چادر ازبین رفته برای بعضی دخترا       درصورتی که هر دختری لیاقت سر کردن چادر نداره ونباید سرکنه چادر مخصوص کسی هست ک بتونه خوب از چادر محافظت کنه ن دنبال این باشه ک چادر از اون حفاظت کنه 
اول فکر می‌کردم اوج تجربه مشترک نماز خواندن من با لیلی این است که مُهر را بردارد و خنده‌کنان بدود آن طرف اتاق و یک جاهایی قایم کند که روی انگشت شست بروی سجده :دی بعد دیدم که نه! می‌تونه کل سجاده و گیره چادر و خود چادر هم بردارد و با خودش ببرد، گاهی این وسط‌ها همراهِ من یه پارچه‌ای، پیراهنی هم می‌انداخت سرش و قامت می‌بست و سجده می‌رفت، این‌که بروم سجده و روی کولم سوار بشه هم که دیگه نیازی نیست اشاره کنم :دی
امروز اما درخواست همراهی تک تک ل
معراج مؤمن
پیامبر (ص ) : الصلوة ، معراج المؤمن نماز، معراج مؤمن است .( کشف الاسرار، ج 2، ص .676 سرالصلوة ، ص 7، اعتقادات مجلسی ، ص 29 )
*********احادیث نماز*********
نماز نور مؤمن
پیامبر (ص ) : الصلوة نور المؤمن نماز نور مؤمن است .( شهاب الاخبار، ص .50 نهج الفصاحه ، ص 396 )
نشانه ایمان
پیامبر (ص ) : علم الایمان الصلوة علامت و نشانه ایمان نمازاست .( شهاب الاخبار، ص 59 )
نماز ستون دین
پیامبر (ص ) : الصلوة عماد دینکم نماز، پایه و ست
                                      لا اله الا الله سبحان الملک الملک
بسم الله الرحمن الرحیم
ربنا انک تعلم ما تخفی و ما یعلن و ما یخفی علی الله من شی وفی الارض و لا فی السماء رب اجعلنی
مقیم الصلواة و من ذریتی ربنا و تقبل دعاء انما امره اذا اراد شیئا ان یقول له کن فیکون
چادر ترانزیتی برزنتی کانتینری و لمینت

مجموعه " اترس چادر"چادر ترانزیتیمناسب ترین قیمت چادر در تهران و کرج
 از تولید به مصرف دوخت و پانچچادر ترانزیتی 1رو و 2رو-چادر ایرانی
کره ای چینیچادر ترانزیتی – چادر ترانزیت- چادر برزنت –چادر برزنتی -چادر ایرانی-قیمت چادر-چادر چینی-چادر کره ای-چادر خاور-چادر غرفه نمایشگاهی-چادر مسافرتی-چادر کوهنوردی-چادر ارزانپوشش محصولات کشاورزی-چادر ضد اب - چادر لمینتمجموعه  اترس چادر از سال 1397 فعالیت خود را در زمین
بسم الله مهربون :)

مدتیه برای نماز مغرب و عشا میرم مسجد. آرامش فوق العاده ای بهم میده. پنج دیقه قبل اذان میرم و فورا بعد نماز هم برمیگردم. خب من چادری نیستم‌. گاهی میپوشم، خیلی کم البته! اما حجابم سعی میکنم همیشه کامل و قابل قبول باشه. مسجد هم که میرفتم بدون چادر میرفتم، فقط سجاده و چادر نمازم رو میبردم. 
چندتا خانم هستن که پای ثابت نماز جماعت هان که البته من اصلا دوسشون ندارم! روز های اول که میرفتم یه جوری نگاه میکردن که حدس میزدم به خاطر با ما
چادر کانتینری در کرج | چادر ترانزیتی در کرج

فروش انواع پارچه برزنت در کرج با ارزان ترین قیمت و بهترین کیفیتاستفاده از پارچه ترانزیت در کرج برای مصارف مختلفانواع چادر برزنتی در کرج با نازل ترین قیمت و دوام بسیار بالافروش کلی و جزئیارسال به سراسر نقاط ایرانکارشناس فروشاقای مهندس سعید خسرویپارچه برزنت در کرجپارچه ترانزیت در کرجچادر کانتینری در کرجچادر برزنتی در کرجچادر ماشین در کرجچادر ترانزیتی در کرجچادر کامیون در کرجپارچه ترانزیتچادر
چادر پوشش کالا
پوشش انواع سطوح و لوازم بسته به نیاز مشتری و در شرایط خاص
استفاده از پارچه پوشش خیلی کم هزینه تر از اجاره انبار و ساخت سوله در مدت زمان های کوتاه میباشد
مسقف کردن سازه های داربستی و اسکلت آهن به وسیله چادر پوشش کالا چادر لمینت
استفاده های مختلفی از چادر های پوششی می شود .
لطفا جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
09120634885

مـعراج مؤمـن
او می گوید هر چه برای رشد و کمال ما بوده خدا و پیامبرش گفته‌اند و ما چرا نمی اندیشیم اگر همین نماز های واجبمان را با حفظ اوقات و شرایطش بخوانیم به همه جا می توانیم برسیم آن چنان که #آقـای_قـاضی استاد آیت اللّٰه بهجت می فرمود: 
«اگر نماز را تحفظ کردید همه چیزتان محفوظ می ماند.»
و #آیت_اللّٰه_بهجت می فرماید: 
«معیار اصلی نماز است. این نماز بالاترین ذکر است. شیرین ترین ذکر است، برترین چیز است. حال برخی به دنبال ذکر های ویژه‌ای می گر
پیکر «فرمانده حیدر» وارد معراج شهدا شد.
پیکر مطهر شهید مدافع حرم، محمد جنتی، معروف به حاج حیدر که فرمانده لشکر زینبیون بود، پس از دو سال وارد معراج شهدا شد
#دعوتید
مراسم وداع با شهید فردا(چهارشنبه) ساعت ۱۶ در حسینیه معراج شهدا
«فرمانده حیدر» در تاریخ ۱۶ فروردین ۹۶ در حماه سوریه منطقه تل ترابی به شهادت رسید و همچون حضرت عباس (ع) سر و دستش را فدا کرد.
سردار سلیمانی درباره این فرمانده شهید گفته بود: حیدر یکی از بهترین‌هایم بود##.شهید مدافع حرم از
بانوان خدمه و خادمیار در رواق‌های مخصوص خواهران علاوه بر خدمت در بخش کفشداری در 9 حوزه تطهیر، سقایی، خدمت صندلی تاشو، انواریاری، غبارروبی، مهریاری، تحویل چادر، جاروبرقی و نیز انتظامات نماز در صحن‌های مرکزی خدمت می‌کنند.وی با اشاره به تحویل دو مسئولیت جدید تحویل چادر به زائران در بیت‌های تطهیر و کفشداری‌های بانوان و همچنین انتظامات نماز در صحن‌های مرکزی افزود: خواهران خدمه در مناسبت‌هایی همچون شب‌های قدر با توجه به افزایش جمعیت زائ
شب معراج پیغمبروصال یار می باشد/محمدبرترین انسان بردیدار می باشد/شب ماه مبارک را چوخورشیدی عیان کرده/نگارستان یزدانی درآن بسیارمی باشد/مقام احمدو حیدر شده مشهوردنیایی/بهشت وکائنات حق برش بیدار می باشد/نگرتاقاب قوسینش رود پیغمبر اکرم/محمدشاهد خلقت برآن آثار می باشد/به عشق احمدوآلش خدا بخشیده این دنیا/حسینش مظهرشورو همه ایثارمی باشد/شب معراج برمهدی نشانی برظهوراوست/فقط یک ذره از فضلش دراین گفتارمی باشد/
×نماز صبح چند رکعته؟-دو رکعت×نماز ظهر چند رکعته؟-سه رکعت×بعد نماز ظهر چی می‌خونم؟-نماز مغرب×اون چند رکعته؟-چهار رکعت×کلا در روز چند وعده نماز می‌خونیم؟-خب، نماز صبح.. [چند لحظه سکوت و تفکر] نمیدونم!و مامان در زمانی که داشت بهش یاد می‌داد که بعد از نماز ظهر نماز عصر می‌خونیم گفت "خب، حالا نماز عصر چند رکعته؟" و علی ای که جواب داد "سه رکعت!"عمق فاجعه رو فهمیدید یا بیشتر بگم؟؟؟این خانه از پای‌بست ویران است..
کراهت پوشیدن چادر مشکی در روایات سؤال: آن‌گونه که بعضی ادعا کرده‌اند آیا از روایات می‌توان کراهت حجاب تیره، مثل چادر مشکی را اثبات نمود؟ پاسخ: اولاً، چگونه ممکن است که رنگ جلباب و چادر قرآنی، همانند رنگ چادرهای رایج فعلی مشکی باشد (طبق ادله)، ولی بتوان در روایات معصومین (علیهم‌السلام) حدیث معتبری مخالف قرآن، […]
نوشته آیا پوشیدن چادر مشکی مکروه است؟ اولین بار در گناه شناسی. پدیدار شد.
به گزارش روزنامه نگار همشهری محله، این نمایشگاه که با هدف تقویت حجاب و عفاف و بخاطر رونق تولید و حمایت از کالاهای ایرانی ـ اسلامی برگزار شده، حاصل همکاری مشترک معاونت امور هنری وزارت اتیکت و ارشاد اسلامی و شرکت نوسازی عباس آباد است. تو این نمایشگاه پوشاک خاص بانوان بسان چادر، مانتو، شال و روسری با حضرت برندها و تولیدکننده های معزز این حوزه بوسیله بیع می رسد. اجرای طرح نذر فرهنگی با رویکرد تعویض چادر نماز کهنه مساجد و تکایا، تعویض چادر مشکی

این نرم افزار اموزش گام به گام نماز طبق عقیده اهل سنت در گوشیهای اندروید میباشد.
برخی از ویژگی های نرم افزار:
- آموزش گام به گام و تصویری نماز
- آموزش نماز برای مردان و زنان مسلمان
- آموزش نماز پنج گانه
- آموزش نماز جناز
- آموزش نماز تسبیح
- آموزش نماز عید
- آموزش وضو
- آموزش اخلاص در نماز
و ....
حجم : 34 mb
لینک دانلود : دریافت فایل
سلام.
این پست رو ایجاد کردم که در رابطه با چادر با دوستانی که علاقه دارن به این موضوع صحبت کنیم.
چرا چادر؟چه فرقی بین خانم چادری و بی حجاب هست و هر سوالی که به ذهنتون می رسه.
از خانم های چادری دعوت می کنم که به جمع ما اضافه بشن.

امشب زمعراج نبی اخلاص نازل میشود/برقاب قوسین خدامحمودنائل میشود/ازکعبه تاقدس آمده برآسمان پرواز کرد/اسلام باعشق علی بسیار کامل میشود/هرجاکه پیغمبر رودمدح علی واهل بیت/کشتی دین بامرتضی راهی ساحل میشود/معراج یعنی راه ما تاعرش حق ترسیم شد/گنج ولایت محوری باشورحاصل میشود/ماه مبارک آمده تا بندگی ومعرفت/درنیمه شب وقت سحرآرامش دل میشود/معراج شد آمادگی بهرظهور مهدوی/هرنقشه ای دشمن کشد برشیعه باطل میشود/
چادر یکی از پوشش های مورد علاقه ی خانم هاست که در موارد مختلفی همچون نماز، مجالس رسمی و مجالس و مهمانی های مختلفی کاربرد دارد.
چادر نوعی پوشش است که تمام قد و قامت بانوان را می پوشاند و همچنین این که دارای ویژگی هایی همچون گشاد بودن و سادگی است و دارای رنگ های مختلفی است که متداول ترین رنگی که همه ی مان با آن پارچه ی چادری را می شناسیم، رنگ مشکی است.
به دلیل این که چادر، پوشش پرکاربردی است و هر بانویی که به چادر علاقه دارد و چادر را به عنوان پوشش
شما ام اینطوری هستید که چادر بهتون حس پاکدامنی میده؟!
شما ام مثل ی موجود زنده تصورش میکنید؟که قد صمیمی ترین دوستتون عاشقشید؟!
شما ام وقتی چادر سرتونه حس میکنید کسی بغلتون کرده!؟
شما ام تا حالا هیچ وقت حس مزاحم بودن نگرفتید ازش؟!حتی موقع بدمینتون بازی کردن؟!
شما ام این حسای عجیبو غریبی که من به چادر دارم دارید؟؟
سیاه چادر؛ دست بافته عشایر
سیاه چادر، به دست بافته‌ای بسیار ساده با موی بز جهت استفاده در سقف و دیوارهای چادر عشایر گفته می‌شود. عمده ماده مورد نیاز جهت بافت سیاه چادر موی بز است که از رنگ سیاه زاغ، سور و بور آن استفاده می‌شود.
تمامی مراحل پاکیزه‌سازی و ریسندگی نیز توسط مردان و زنان بومی به انجام می‌رسد. عمده محصول تولیدی این رشته تخته‌های سیاه چادر است که جهت تهیه چادر عشایری با اندازه‌های مختلف، تعدادی از آن‌ها را به هم متصل می‌کنند.
مصوبات کلی انجمن نماز در طی نیم سال دوم:
1_همکاری در شرکت دانش آموزان در نماز جمعه
2_توضیح برخی مسائل در رابطه با نماز جماعت در مراسمات صبحگاه برای دانش آموزان
3_تقویت روحیه دانش آموزان در امر نماز
4_شناسایی استعداد های بالقوه در زمینه نماز
5_تلاش برای نهادینه کردن فرهنگ نماز با کمک اولیاء
نه فقط شبه عبایی مشکیستکه سرت بندازی و خیالت راحت 
که شدی چادری و محجوبه!
چادر مادر من فاطمه، حرمت دارد
قاعده ، رسم ، شرایط دارد
شرط اول همه اش نیت توست …
محض اجبارِ پدر یا مادر
یا که قانون ورودیه دانشگاه است
یا قرار است گزینش شوی از ارگانی
یا فقط محض ریا شایدم زیبایی،باکمی آرایش!
نمی ارزد به ریالی خواهر …
 چادر مادر من فاطمه، شرطش عشق است
عشق به حجب و به حیا
به نجابت به وفا
عشق به چادر زهر اکه برای تو و امنیت تو خاکی شد
تا تو امروز شوی راحت
خالم با خانواده رفته روسیه(همون که گفتم خیلی ایراد گیره و اینا).این خالم به شدددت مذهبیه و ازینا که جلوی بابای منم چادر میپوشه و به مامانمم همیشه برای چادر گیر میده:/ خلاصه خاله جان رفته اونور و چادر کلا به فراموشی سپرده شده و با یه مانتو جینگیلی می‌گرده اونورا.فک کنم فقط مردای ما خار دارن://
امام باقر(ع) فرمود: «در شب معراج آن گاه که پیامبر(ص) به بیت المعمور رسید، وقت نماز شد، جبرئیل اذان و اقامه گفت، پیامبر جلو ایستاد، فرشتگان و پیامبران پشت سر حضرت به صف ایستادند( و نماز را به جای آوردند)». کسی از حضرت پرسید: جبرئیل چگونه اذان گفت؟ حضرت فرمود: «الله اکبر، أشهد ان لا إله إلاّ الله، أشهد أن محمّداً رسول الله (تا آخر اذان)».روشن است وقتی تشریع اذان با این جملات باشد، اذان پیامبر نمی‌تواند به شیوۀ دیگری باشد، بر این اساس می‌گوییم: نح
آیت الله العظمی خامنه ای:نماز شب را ترک نکنید و لو اینکه قضایش را بجا آورید.به فرموده امام صادق (ع) :نماز شب خوان جزو شیعیان ماست.خداوند در بهشت بر نماز شب خوانان تجلی می کند و پاداش آنان را خودش می‌دهد.نماز شب باعث داخل شدن به بهشت می شود.کسی که برای نماز شب بلند شود و خانواده و بچه هایش را هم بلند کند و باهم نماز شب بخوانند، همه آنان جزو ذاکران خداوند نوشته می شوند.
تعبیر خواب گم شدن چادر مشکی
تعبیر خواب گم شدن چادر مشکی | تعبیر خواب گم شدن چادر زنانه | تعبیر خواب گم شدن چادر نماز
شاید شما هم خواب چادر دیده باشید و بخواهید بدانید که تعبیر خواب چادر چیست
محمدبن سیرین گوید: چادر در خواب دیدن،
محافظ زن است. اگر بیند چون زنان چادر پوشیده است، دلیل که در آن کار خیر و
شر است. لکن آن کار را از او مکروه دارند.تعبیر خواب گم شدن چادر از دست
دادن خیلی از صفات خوب است.
منوچهر مطیعی تهرانی گوید: تعبیر خواب چادر
پوشانند
چه کسی گفته چادری ها عطر نمیزنند ؟
حتما چادر را خوب ندیده است !
حتما چادر را خوب نبوئیده است !
چادری ها زیبا ترین عطر های جهان را
در پر چادرشان دارند !
چادر بوی عظمت و بزرگی میدهد ..
یعنی تو با یک ملکه رو به رو هستی !
چادر بوی اطمینان و امنیت می دهد ..
ثبت عکس ۱۵فروردین ۹۸ 
یه سری موقع امتحانا تقلبام تو کاپشن جا نمیشد
چادر سر کردم ، مراقب اومد گفت : چرا چادر پوشیدی ؟
گفتم حجاب یه انتخاب شخصیه
مگه من از شما میپرسم چرا مانتو میپوشی ؟
گفت : آخه تو پسری
گفتم : چون پسرم حق ندارم پوششم رو خودم انتخاب کنم ؟
تا کی نگاه جنسیتی ؟
چه کسی گفته چادری ها عطر نمیزنند ؟
حتما چادر را خوب ندیده است !
حتما چادر را خوب نبوئیده است !
چادری ها زیبا ترین عطر های جهان را
در پر چادرشان دارند !
چادر بوی عظمت و بزرگی میدهد ..
یعنی تو با یک ملکه رو به رو هستی !
چادر بوی اطمینان و امنیت می دهد ..
ثبت عکس ۱۵فروردین ۹۸ 

انواع مختلف چادر
چادر یکی از پوشش های زنان و دختران ایرانی است. این پوشش طی زمان های مختلف تغییر کرده و انوع مختلف چادر را به وجود آورده است. کارشناسان فروشگاه بزرگ ایرانیان در این قسمت از مقاله به معرفی انواع مختلف چادر می پردازند.
چادر قجری
چادر قجری یکی از قدیمی ترین نوع چادر است که استفاده از آن در دوران قاجار بین زنان و دختران رواج داشت.
از دو تکه تشکیل می شود.
قسمت پایین آن شبیه یک دامن و قسمت بالای آن شبیه چادر ساده است.
دوختن کش به ق
امروز برای اولین بار می خواستم بروم بخش آی تی یکی از سازمان های دولتی؛ دیشب یک ساعت به تمام جلوی آینه، داشتم تمرین می کردم چادر سر کنم، کارم ب جایی رسید که بنشینم پایِ سیستم و لعیا جنیدی را سرچ کنم و تمرین کنم چادرم را مثل لعیا جنیدی سرم کنم،  عکس هایش را نگاه میکردم و تمرین میکردم مثل او چادرم را بگیرم. 
حالت های مختلف را تمرین میکردم، با دست چپ اضافی چادر را جمع کنم یا با دست راست، دست هایم بیرون از چادر باشد یا نه! چادر کش دار بپوشم، آستین دا
اولین نماز بعد از یک هفته رو به خاطر اینکه خواب بودم و همه می دونستن نماز نخوندم رو نیم ساعت پیش خوندم تا مامان نفهمه نماز نمیخوندم 
و تمام حالات وسواسی ای که صبح برای خانم دکتره تعریف کردم رو با هم تجربه کردم :| 
وسواسی های مربوط به نماز منظورمه :/ 
از رسول خدا صلی‌الله‌علیه‌وآله نقل شده:
«در شب معراج در انتها به سدرة‌المنتهی رسیدم، آن‌گاه سه چیز در مورد علی بر من وحی شد: آنکه او امام متقیان است، و آقا و سرور مسلمانان، و پیشوای پیشانی‌سفیدان به سوی بهشت پرنعمت»
الیقین (سیدبن طاووس) ص ۴۸۱
متن عربی در ادامه مطلب
ادامه مطلب
مسابقات انشای نماز کشوری انشای نماز برگزیده در مسابقات موضوعات انشای نماز برای مسابقات مقدمه ای زیبا برای انشای نماز نمونه سوالات انشای نماز انشا نماز زیباترین نیایش مقدمه زیبا برای شروع انشا نماز نمونه انشای نماز
ادامه مطلب
خداوند در شب معراج برای پیامبر اسلام صلی الله علیه وآله وسلم در ابتدا ،۵۰ رکعت نماز را واجب کرد،حضرت مو سی بهپیامبر اسلام فرمود:امت تو آخرین امت وضعیف ترین امتهااست،واز خدا بخواه که خدا تخفیف بدهد،وخدا تخفیف داد،ونماز های واجب ،۱۷ رکعت شد،
گذشته از آن که در روایات زیادی، برای نماز جماعت، اجر و پاداش بسیاری وارد شده است، با دقّت در مضمون روایات اسلامی به اهمّیّت این عبادت پی می بریم، و در اینجا به برخی از آنها اشاره می کنیم:مسأله 314- شرکت در نماز جماعت برای هر کسی مستحب است؛ بویژه برای همسایه مسجد.مسأله 315- مستحب است، انسان صبر کند که نماز را به جماعت بخواند.مسأله 316- نماز جماعت، هرچند اوّل وقت خوانده نشود، از نماز فُرادایِ «1» اوّل وقت بهتر است.مسأله 317- نماز جماعتی که مختصر خوانده
نه فقط شبه عبایی مشکیستکه سرت بندازی و خیالت راحت 
که شدی چادری و محجوبه!
چادر مادر من فاطمه، حرمت دارد
قاعده ، رسم ، شرایط دارد
شرط اول همه اش نیت توست …
محض اجبارِ پدر یا مادر
یا که قانون ورودیه دانشگاه است
یا قرار است گزینش شوی از ارگانی
یا فقط محض ریا شایدم زیبایی،باکمی آرایش!
نمی ارزد به ریالی خواهر …
 چادر مادر من فاطمه، شرطش عشق است
عشق به حجب و به حیا
به نجابت به وفا
عشق به چادر زهر اکه برای تو و امنیت تو خاکی شد
تا تو امروز شوی راحت
یعنی از مجریهای چادری تلویزیون ها، عقم میگیره 
خو کثافت اگه چادر سرته اون رژگونه ات چیه عنتر? 
عین ستایش 1 بود که چادر سرش کرده بودن از اون ور چشماشم سیاه! بعد مثلا خانواده مذهبی و دوران جنگم بود! 
مسخره های بوزینه 
ای دهنتو باید بوسید پیامبر که رطب خورده منع رطب چون کند 
چشمای سیاه و لبای قرمزشده ی مجری یعنی نمتونه مخاطب جذب کنه که دختره ی لپی رو رژگونه هم حتما باید بزنین? 
مرده شورتو ببرن تلویزیون که همه کثافت کاریات از تبلیغات بازرگانی و ن
بسم رب الشهدا
.
#قسمت_شصتم
.
نشستم رو زمین زدم زیر گریه
مامان نشست کنارم
- پاشو دختر مگه نمی خواستی نماز بخونی؟
- چادر ندارم
- مال من که هست
- اونم باشه بلد نیستم هنوز حفظش نکرده ام
چند دقیقه گریه کردم باعجله بلند شدم دویدم سمت جانماز مهری خانم و اونو با خودم کشیدم تو اتاق و در رو بستم که کسی نبینه
- چی کارمی کنی ترانه
- مامان مهری زود نماز ظهر و عصر رو بخون من دنبالت بخونم
- مادر من مازم رو خونده ام دوباره که نمی شه بخونم
- نه مثلا بشین ولی چیزهای
گاها پیش میاد برای دخترا مذهبی که میگند ما میتونیم بدونه سر کردن چادر حجاب کاملی داشته باشیم چرا چادر ؟ چرا این پوشش؟   ولی خوب این مطلب سر رشته از جای دیگه میگیره .دلیلش هم اینه که برای چادری بودن اطلاعاتی ندارند نمیدونند اصلا چرا حجاب میگیرند ویا گاها درست اطلاع ندارند. ولی اصل اینه که حجاب فقط به ظاهر نیست حجاب چادر در مجازی در فضای خصوصی ام هست و باید دقت کرد. اگ در ظاهر بهترین حجاب را داشته باشی ولی اعتقاداتت صحیح نباشه اگ در ظاهر بهترین
یکی از دوستان خیلی عزیز پستی گذاشته بود در مورد این که برادرجانش اصرار داره موهای دختر باید بلند باشه تا زیر باسن و این که ازش خواسته موهاشو آبی کنه :)
این پست منو پرت کرد به سالها پیش و نوستالژی خودم و برادر کوچیکه
یعنی قشنگ کپی اتفاقات ما بین ما دو تاست :دی
و اما جریانات ما:
این برادر محترم اصرار داشتند که بنده باید چادر سر کنم
کل دوره دبیرستان و بخشی از دوره کارشناسی من هر روز دعوا داشتم سر این قضیه
حجابم به اذعان همه کامل بود ولی واقعا شلخته
آموزش نماز:
شروع نماز، تکبیرة الاحرام"نماز" با گفتن " الله اکبر" آغاز می شود، گفتن "الله اکبر" در آغاز نماز به معنای جدایی از غیر خدا و پیوستن به اوست.اعلام بزرگی پروردگار و دوری جستن از تمام قدرتهای دروغین است.با این تکبیر به حریم نماز وارد می شویم و برخی کارها بر ما حرام می شود. هنگامی که نماز را شروع می کنیم باید متوجه باشیم که چه نمازی را می خوانیم؛ مثلا نماز ظهر است یا عصر و آن را تنها برای اطاعت فرمان خداوند بجا آوریم که این همان "نیت" است
                              لا اله الا الله سبحان القدوس السبوح

بسم الله الرحمن الرحیم
نجات از چاه:اللهم انی اسئلک بان لک الحمد لا اله الا انت المنان بدیع السموات و الارض ذوالجلال و
الاکرام ان تصلی علی محمدو  آل محمد و ان تجعلنی مما انا فیه فرجا و مخرجا

دفع مردم آزار: اللهم ان فلان بن فلان اذانی اللهم اسقم بدنه و اقطع اثره و انقض اجله و عجل له ذلک
فی عامه هذا

تغییر منزل: ان الانسان لف
میثاق باشهیدان معراج آسمان است/زیراشهید دائم خورشیدکهکشان است/باعشق آل احمد درلحظه پرکشیدند/الگوی آفرینش دربین شیعیان است/باپیروی رهبر رفتند با حماسه/یادش همیشه جاری درقلب عاشقان است/دریاری ولایت شدجانفشان امت/مثل ستارگانی نوری به این جهان است/اینک پیام آنها گنج بصیرت ماست/حب ولایت ما اندرجهان عیان است/وقت ظهورمهدی باشدشهیدحاضر/چون یاورولایت برصاحب الزمان است/
خرید چادر طرح دار در مدل های مختلفخرید چادر طرح دار
مشخصات فنی
مشخصات

جنس

سوپر کن کن

سایر توضیحات
چادر شیدا طرح دار کن کن  
سوپر کن کن مروارید(ژرژت)
چادر مچ دار بوده و بنحوی تعبیه شده که تاحدی جایگزین ساق دست خواهد شد
بر روی مچ دست این چادر سنگ دوزی با طرحی زیبا انجام شده که جلوه زیبایی به چادر داده است
خرید چادر
قیمت پارچه چادر مشکی
قیمت چادر مشکی در مشهد
خرید چادر مشکی ایرانی
مرکز خرید چادر مشکی در تهران
قیمت چادر مشکی در کربلا
دست
این پاورپوینت در  21 اسلاید طراحی شده است در این پاورپوینمت مطالبی از کیفیت نماز میت،شرایط نماز میت،آداب نماز میت،دفن میت،احکام نماز میت و سایر مطاللب مفید و ارزنده د رمورد نماز میت در این  پاورپوینت درج شده است که امیدواریم رضایت شما عزیزان را جلب نماید

جهت دانلود فایل کلیک کنید
شرکت آذین سازان گاماسیاب از بهترین و قدیمی ترین شرکت های چادر سازی در ایران است. این شرکت با تولید، عرضه و اجاره چادر مجالس و نمایشگاهی، سابقه ای طولانی در ساخت چادر دارد. شرکت ما با بهره گیری از بهترین و با کیفیت ترین مواد و استفاده از مشاوره های خبره ترین کارشناسان، در اندازه و شکل های متفاوت، چادر را طراحی و تولید می کند. شما می توانید با مراجعه به سایت و یا تماس با کارشناسان ما از بهترین اجاره چادر نمایشگاهی برای پارکینگ مسقف، با خبر شو
خرید چادر لبنانی

خرید چادر لبنانی
مشخصات فنیمشخصات فنی
مشخصات کلی محصول

جنس

کرپ حریر

طرح پارچه

ساده

ویژگی ها

جنس
کرپناز ایرانی شرکت نساجی شهرکرد با مارک الگانس

نگهداری
شستشو با آب سرد و بدون استفاده از مواد شوینده آنزیم دار و خشک کردن در برابر نور غیر مستقیم خورشید

یادآوری
محصولات اصلی برند حجاب فاطمی در بسته بندی مخصوص با نشان برند حجاب فاطمی ارائه می گردد .
مشخصات

کشور تولید کننده

ایران29

کد کالا
Ira 1051

قیمت چادر لبنانی سا
ترغیب فرزند به نمازخُلق نیکو بعد از نماز یکی از روش‌های بسیار خوب برای تشویق بچه‌ها به نماز استفرزندان باید تأثیر نماز را در رفتار والدین‌ ببینند.بعد از نماز خواندن، خوش‌اخلاق‌تر و مهربان‌تر از بقیه ساعت‌ها باشید و به صورت عملی این پیام را به آنها بدهید که نماز چطور زنگار را از روح و روان پاک می‌کند.
می دونی بعضی اوقات خوبه که آدم به خودش بگه:من فقط یه بار زندگی می کنم خب همونجوری باشم یا زندگی کنم که دوس دارم.اگه واقعا چیزی رو از صمیم قلب دوس دارم براش بجنگم.
چند روز پیش که با خانواده مشهد بودم به خاله م گفتم:خاله، مامان با اینکه من دوباره چادر سر کنم موافق نیست می گه باید همه جا چادر سر کنی نه فقط تو خیابون چون نامحرم های تو خیابون فقط نامحرم نیستن وقتی خونه هم که می یان یا هر جای دیگه همون نامحرم ها هستن پس اگه می خوای چادر سر کنی همه جا بای
سلام به تمام دوستان و کاربران خانواده برتری
الان که دارم این پست رو مینویسم ،26 ماه شعبان هستش. دارم می نویسم که ، سریع تایید بشه تا شما عزیزان چند روز زودتر با این پست آشنا بشین و اگه مایل به شرکت بودین، اول ماه بیایین اینجا و اعلام امادگی کنین.
ماه رمضان رو بهتون تبریک میگم. ان شاء الله ماه خوب و پر برکتی براتون باشه. بیایین به خودمون و خدای خودمون، قول بدیم که قدر ثانیه ها و لحظه های این ماه مبارک رو بیشتر بدونیم و ازش نهایت استفاده رو ببریم! آ
بسم رب الشهدا
می گویند چادر دست و پا گیر است
راست گفته اند
خیلی جاها چادر قدم های مرا سد کرده است ‌که قدم در مسیر نادرست نگذارم
خیلی جاها دستم را گرفته تا در دره ی هوای نفس و گناه سقوط نکنم
آری چادر دست و پا گیر است
می گویند سیاه است 
آری آنقدر سیاه است و آنقدر سیاهی اش مرا می پوشاند که محو میشم در سیاهی اش 
اما سیاهی اش لوح دلم حفاظی است تا سفید بماند
هرچه می خواهند بگویند برای چادر 
همه اش درست است 
اما جان من است و خاک چادرم
اگر از چادر خاکی ما
سلام دوستان عزیز
من 22 سالمه و دارم کارشناسیم رو تموم میکنم و ان شاء الله از مهر دانشجوی ارشدم. من از 14 سالگی چادر پوشیدم یعنی از سالی که وارد دبیرستان شدم. همیشه هم باهاش اوکی بودم و دوستش داشتم و هیچ وقت احساس نکردم که داره اذیتم میکنه. 
اما یکی دو سالیه که این چادر برای من شده معضل! معضل بزرگ، بذارید براتون یه کم توضیح بدم که چرا؟
من چادری هستم اوکی، نماز و روزه هم اوکی. ولی من اصلا تعصبی نیستم. تقریبا با تمام دخترهای چادری اطرافم فرق دارم. دو
‍ ‍
نماز شب در کلام امیرالمؤمنین علیه السّلام
برخاستن براى نماز شب، موجب تندرستى و خشنودى پروردگار و استحقاق رحمت و تمسک به اخلاق پیامبر است. (بحارالانوار، ج۸۴)
از زمانیکه گفتار رسول خدا (صلى الله علیه وآله) را شنیدم که فرمود: نماز شب نور است، نماز شب را ترک نکردم. (بحارالانوار، ج۴۱، ص۷۱)
شب زنده دارى، شعار پرهیزکاران و روش مشتاقان است. (غررالحکم، ص۱۹۲)
#نماز_شب#نماز_عشق #همدم_همراه_همراز_نزدیکترین_رفیق #جانا #خدا❤️

«ببین. خوب ببین. این هم اردوگاه سپاه جرّار حسین.»
جز سه – چهار خیمه که مشخصاً جان پناه بانوان و اطفال بود و دو – سه چادر که سایبان و استراحتگاه مردان به نظر می رسید، چیزی دیده نمی شد. در برابر همین خیمه گاه، صفوف نماز در حال شکل گیری بود. در کوفه می گفتند: حسین نیز همچون پدرش علی، قواعد سنت و شریعت را فرو گذاشته، نماز را ترک گفته و با گردآوری سپاهی عظیم بر علیه خلیفۀ اسلام خروج کرده و عَلَمِ محاربه افراشته است. خدایا، این چه معمّایی است؟ نجوای ب
اسلام رو دوست دارم، ارزش‌های اخلاقی‌اش رو تحسین می‌کنم و تلاش می‌کنم این مجموعه از ارزش‌ها رو در زندگی‌ام حفظ بکنم.
ولی در اغلب موارد نماز خوندن نه تنها حس خوبی به من نمی ده، بلکه باعث می‌شه احساس بدی داشته باشم. خاطرات بد من با نماز خیلی زیادن و غلبه کردن بر اونا واقعا سخته - و وقت نماز خوندن یک به یک به ذهنم میان.
راز اینکه حالم خوب بمونه چیه؟ 
اینکه اصلا نیام خیابون. 
لعنتی 
واقعا از این مزخرفتر هم میشه که بیای خیابون و یهو غم دنیا بریزه رو دلت که چقدر ناکامی و عقب...
مهم نیست... این نیز 
بگذرد

اومدیم مسجد جامع 
مامان سرکوچه ش می پرسه تو میای نماز 
میگم آره 
میگه وضو داری؟ میگم نه
میگه اگه نمیای میتونی بری تو مغازه...
میگم برای چی؟ میام نماز دیگه 
میگه اگه وضعت خوب نیست و اینا (وضو) 
میایم داخل 
لیوان یکبار مصرف رو آب می کنم میام میشینم 
باز میام تو شبستو
صورتجلسه انجمن نماز 
1- تهیه ابلاغ اعضای ستاد
2-غبارروبی نماز خانه ونصب بنر وجملات زیبا پیرامون نمازدر تابلو اعالان نماز
2- نصب اسامی فعالین نماز 
4- شرکت در نماز جماعت مسجد محله
5- شرکت در نماز جمعه
6- پخش اذان
7- اجرای مراسم آغازین با موضوع امیت نماز اول وقت
ادامه مطلب
صورتجلسه انجمن نماز 
1- تهیه ابلاغ اعضای ستاد
2-غبارروبی نماز خانه ونصب بنر وجملات زیبا پیرامون نمازدر تابلو اعالان نماز
2- نصب اسامی فعالین نماز 
4- شرکت در نماز جماعت مسجد محله
5- شرکت در نماز جمعه
6- پخش اذان
7- اجرای مراسم آغازین با موضوع اهمیت نماز اول وقت
ادامه مطلب

نیمه شبی از گوشه چادر صداهایی شنیدم، خوب که دقت کردم، دیدم دو سه تا از بچه ها، از جمله سعید پور کریم، در خواب ذکر می گویند. خواب خواب بودند؛ اما صدای «یا علی» و «یا مهدی» و ... از لبانشان شنیده می شد. فرق زندگی شهری که با فیلم سینمایی و تلویزیون به شب می رسد و زندگی در جبهه که شب و روزش با سوره واقعه و دعای کمیل و نماز شب و توسل پیوند خورده، همین است.
 راوی: محسن گودرزی

منبع: دسته یک، ص 41 و 42
اخرین دیدارمون تو پارک بود مهمونی و جمع خونوادگی دور هم جمع بودیممن برای اولین بار با همسرم بودم که نجمه و میدیدم
بعد همیشه من تو پارک بی چادر بودم اونروز چادر سرم بود
نجمه بهم گفت خیلی خوبه همسرت ازت مراقبت میکنه
این جملش همش تو ذهنمه
تور هند گوا
نوروز98
✅7 شب و 8 روز
معراج
3*alor grand   7300
3*orritel village   7890
3*nagoa grand   8490
3*rio boutique   8890
3*chances cusin 9995
4*pride sun  village  8995
4*sandalwood hotel  9490
4*de alturas   9870
4*all   nagoa grand  10500
4*all   sandalwood   11650
4*all    pride sun    10950
5*the camelot beach   7995
5*cidade  de go    12995
5*holiday in ressort   13600
5*the zuri white   13500
5*all  hard rock   15190
5*all   novotel   goa   17600
5*grand hyatt   21200
برای اطلاعات تکمیلی با آرنیکاسیر تماس بگیرید  
☎️02188762762
برگزاری نماز با همکاری کمیته اقامه نماز آموزشگاه که شامل فعالین نماز آموزشگاه می باشند ای کمیته دارای وظایف خاص خود می باشد از جمله
1-زیباسازی پانل نماز خانه با احادیث وگلهای تزئینی
2-نصب احادیث مرتبط با نماز جهت تشویق نماز گزاران
3-معرفی نماز گزاران  برتر
4- تهیه کارتهای تشویقی واهداء آن به دانش آموزان فعال
5- انتخاب مکبران واذان گویان
6- پخش اذان
7-هماهنگی جهت حضور دانش آموزان در مساجد وشرکت در نماز جمعه
کمیته اقامه نمازحجم: 1.52 مگابایت
اهم فعالیتهای کمیته نماز آموزشگاه مدرس
ا-یجاد فضای مناسب جهت برگزاری هر چه باشکوهتر برگزار شدن نماز جماعت از جمله پاکسازی نماز خانه وتزئین پانل نماز خانه وعطر افشانی آن
2-تدوین برنامه اقامه نماز و دادن مسئولیت برگزاری نماز به پایه های مختلف
3- تهیه کارتهای تشویقی نماز
4--برگزاری نماز جماعت در مساجد همجوار
5- دعوت از امام جماعت مسجدصاحب الزمان  برای اقامه نماز جماعتدر آموزشگاه
6- حضور در نماز جمعه
7- تعیین برنامه مکبران و موذنین جهت برگزری
نماز خوب معنایش نماز با صدای خوش و قرائت خوب نیست؛ یعنی نماز با توجه، با حضور قلب؛ قلبش د رمحضر پروردگار حاضر باشد؛ از دل با دل حرف بزند_آن وقت این سجیه‌ی او می‌شود و دیگر برایش زحمت ندارد؛ تا آخر عمر همین جور خوب نماز می‌خواند. 1387/8/29
وقتی مهمان دارم نت گردی ام طبق یک قرار نانوشته با خودم به یک سوم تقلیل پیدا میکند تا قدر با هم بودن را بیشتر و بهتر بچشم و درک کنم 
وقتی مامان نرگسم مهمانم می شود نت گردی ام تقریبا صفر می شود...
سعی می کنم از دقیقه به دقیقه اش نهایت استفاده را ببرم و از بودنش نهایت لذت.
امروز صبح بچه ها را سپردیم همسر جان و با مامان راهی بازارچه تعاونی (دوصفر شش )شدیم و کمی خرید واجب کردیم و برگشتیم
بهترین مشاور من در خرید مادرم است انقدر با سلیقه و به جا و کاربردی
آن استاد من،‌ تمام جان من، پیر من، آنگاه و در آن دم و در آن زندگی، توانست به معراج لابازگشت رود، من چرا نروم؟ آن جوهر توانست جوهر خویش بازیابد،‌ من چرا نتوانم؟ آن «نازنین» چون توانست، آن «تمام دنیا»، من نیز بتوانم. 
هر دو هنوز بر زمین‌ایم،روزی هر دو بر هیچ جا نخواهیم بود،ما بی‌کسانِ در همه‌جایان.
حلمی | هنر و معنویت
امشب نزدیک بود چش و چار (منظورم همون چشم هس ) دو نفر رو کور کنم. با یه کوچولو فاصله
اولین  چشم توی پیاده رو بود. کیفم روی دستم بود و تند تند راه میرفتم.حدود ۳۰ نفری خانم روبروی مدرسه دخترونه ایستاده بودن. با سرعت از کنار همه گذشتم (با حرکت مارپیچ ).یه لحظه کیفم خورد به یه چی. برگشتم نگاه کردم یه پسر بچه کوچولو بود و داشت کلاهشو جا به جا میکرد 
اگه اون کلاه لبه دار نبود بندهای آویزون از کیفم به چشمش میخورد :|
دومین چشمم هم توی مسجد بود. با سرعت چادر تا
آزمون استخدامی بود
با چادر اومده بود و حجاب کاملی داشت
من یک گوشه نشسته بودم و فقط شنونده بودم
بهش گفتند: تو محیط کاریِ ما بهتره با مانتو و حجابِ راحت تری باشی. حاضری چادر رو برداری؟
بلافاصله گفت: آره بر می دارم! 
یاد یک جمله افتادم که می گفت:
آدمی که خط قرمز نداره، میشه چراغ زرد! به دلخواه این و آن. گاهی سبزه و گاهی قرمز!
فروش چادر برزنت

چاد برزنتی یکی از پر طرف دار ترین محصولات میباشد که برای پوشش و ضداب کردن محیط ها و وسایل نقلیه استفاده میشود
تفاوت چادر برزنت با چادر کانتینری در این است که برزنت فقط تادریافتعنوان: چادر برزنتحجم: 80.4 کیلوبایتتوضیحات: چادر برزنترپود به هم فشرده است و در چادر کانتینری یا چادر ترانزیتی یک لایه pvc که ترکیب مواد پلاستیکی هست استفاده میشود
این ترکیبات باعث شده است که چادر های کانتینری نسل جدید پارچه های صنعتی به شمار بیان و ا
اهل‌سنت درباره خواندن بسم‌الله در نماز، دیدگاه متفاوتی با شیعه دارند؛ از نظر شیعه، بسم‌الله جزئی از سوره است و باید خوانده شود و خواندن سوره های قرآن بدون بسم الله در نماز سبب بطلان نماز است و ترک آن در نماز جایز نیست.مذاهب اسلامی در ارکان و اصول با هم مشتر ک اند به این معنی که همه آن ها در توحید، نبوت و اعتقاد به قرآن اتفاق نظر دارند. در اصل نماز نیز، همه پیروان آیین اسلام به 5 نوبت بودن آن و تعداد رکعت های نماز هم عقیده اند اما در عمل و اجرا
به نام خدا
مصوبات کلی انجمن در طی نیم سال اول:
1-نظافت نماز خانه با همکاری اعضای انجمن
2- تشویق دانش آموزان جهت شرکت در نماز جماعت مدرسه
3-نشست نماز باحضور حجت الاسلام مسعودی جهت رفع مشکلات دینی آنها
4-آمادگی دانش اموزان جهت شرکت در مسابقات احکام
از اذان مغرب چادر نماز رو برداشتم 
اول تو هال جلو پنکه گرم و سرد میشدم 
اومدم رو بهارخواب و یهو عرق داشتم سردم شد 
خلاصه که یک ساعت سی یا چهل از اذان گذشته و نخوندم 
حالشو ندارم 
حال کلاغ پر کردن جلوی خدایی که اصلا براش مهم نیستم و هیچ صدایی هم از طرفش نمیاد 
حداقل اینجا که چیزی می نویسم چهارتا حرف می بینم در جوابش 
اما از دیوار صدا درمیاد از خدا...
هی باید تازه بترسم که از خدا صدا در نیاد! چون هیچوقت صدای مهربون نیست :| 
احکام اسلام آسانترین احکام در بین تمام ادیان جهان است و نماز در این میان، سیمای اسلام است. این فریضه -طبق حدیث معراج- در ابتدا قرار بود 50 مرتبه در روز باشد که سپس به 5 مرتبه تقلیل یافت؛ با اینهمه، چرا گاهی برای ما مسلمانان، ادای نمازهای واجب روزانه و به طور خاصّ نماز اوّل وقت سنگین می‌نماید؟
خداوند در قرآن فرموده: «واستعینوا بالصّبر و الصّلوة و إنّها لکبیرةٌ إلّا علی‌الخاشعین» (بقره -45). امام علی(ع) در حدیث معرفت در تفسیر این آیۀ شریفه می‌فرم
‍ نقد و تحلیل کتاب چگونه یک نماز خوب بخوانیم؟

"نماز ادب است. در پیشگاه خدا مودب باشیم . "
کتاب چگونه یک نماز خوب بخوانیم اثر اقای پناهیان است که برگرفته از مجموعه سخنرانی های ایشان میباشد.در ابتدا که نام کتاب را میخوانی تصور میشود که در مورد آموزه های دینی است و مطالبی خشک و کسل کننده دارد اما بالعکس با شروع کردن به خواندن آن تفاوت این کتاب حس میشود. کتاب با دیدگاهی کاملا جدید و کاربردی به موضوع نماز و راه حل های خواندن یک نماز خوب نگاشته شده
هر «البَیْتُ‌المُقَدَّس» یا «بَیتُ المَقدِس» یا «قُدس». این شهر در غرب آسیا و شمال خاورمیانه، در فلسطین واقع شده است.اوّلین قبله مسلمین است.قداست این شهر بسیار است. آن را پیامبران بنا کرده‌اند داوودعلیه السلام و سلیمان‌علیه السلام در این شهر حشمت داشتند. [1] خداوند در همین جا زکریاعلیه السلام را به یحیی‌علیه السلام بشارت داد. جبال و طیر را در بیت‌المقدس برای داوودعلیه السلام مسخر ساخت. [2] هاجر از کوثا به بیت‌المقدس هجرت کرد. موسی‌علیه ا

قل تولوا فقل حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت وهو العرش العظیم

بسم الله الرحمن الرحیم

1. نماز شب اول: چهار رکعت و در هر رکعت یک مرتبه حمد و 15 مرتبه توحید

1.الف. نماز روز اول: دو رکعت که در رکعت اول سوره حمد و فتح و در رکعت دوم سوره حمد و یک
سوره دلخواه
2. نماز شب دوم: چهار رکعت که بعد ازحمد بیست مرتبه قدر

3. نمازشب سوم : دو رکعت که بعد از حمد 50 بار توحید

4. نماز شب چهارم: هشت رکعت که بعد از حمد بیست بار سوره قدر

5. نماز شب پنجم: د

کتاب آسایش در اولین پرسش نوشته شیخ صادق کمیلی خراسانی (برادر آیت الله محمد صالح کمیلی خراسانی) با محوریت موضوع نماز و در شش فصل نگارش شده است . موضوع شش فصل این کتاب عبارتند از :
فصل اول : نماز از دیدگاه قرآن
فصل دوم : نماز در کلام معصومین (ع)
فصل سوم : حضور قلب در نماز
فصل چهارم : آشنایی با احکام نماز
فصل پنجم : نمازهای مستحبی
فصل ششم : نماز شب و سحرخیزی

این پاورپوینت در 21 اسلاید به شکل منظم و دقیق طراحی شده است در این پاورپوینت مطالبی از اهمیت نماز،نماز در ادیان،توجچه ویژه خداوند به نماز،سهل انگاری در نماز،مطالبی در خصوص اهمیت نماز در مدارس و سایر مطالب مفید و ارزنده در مورد اهمیت نماز در مدارس در این پاورپوینت درج شسده است که امیدواریم رضایت شما عزیزان را جلب نماید

جهت دانلود فایل کلیک کنید
بسم رب الشهدا
.
#قسمت_هفتاد_و_یکم
.
یه نیم نگاهی به من کرد
- داداش هادی این چادر رو خیلی دوست داره من هم این چادر رو سر شما بیشتر...
بقیه ی جمله اش رو خورد
شنیدن این جمله آب رو آتش بود واسه من
یه لبخند و تشکر تحویلش دادم اما از خجالت نتونستم بمونم چادر رو برداشتم و سمت اتاق دویدم و در رو بستم و پشت در تکیه دادم
از صدای نفس هام فاطمه ترسید
- چی شده؟
حالت خوبه؟
کجا بودی؟
ادامه مطلب
Something that you miss
برای دوچرخه ام .
برای حیاطمون ،باغچه گلهامون ،برای بی دغدغه بودنمون، برای غروبای تابستون و شامی که توی حیاط میخوردیم،برای پروانه هایی که به هوای نور مهتابی میومدن توی اتاق و با کیسه میگرفتیمشون و دستهامون رنگی میشدن،برای خاک بازی،برای حوض کوچیک وسط حیاط،برای خوابیدن زیر چادر گلدار مامانم،برای بوی نون ،بوی چادر مامانم...
برای روزایی که زنده بودیم اما نمیدونستیم

و ما جعله  الله الا بشری و لتطمئن  به قلوبکم  و ما النصر الا من عندالله ان الله عزیز حکیم

بسم الله الرحمن الرحیم

1. نماز شب اول: دو رکعت نماز که بعد ازحمد 11 بار توحید را بخواند و روزش را روزه بدارد

2.نماز روز اول: دو رکعت نماز و بعد سه بار بگوید: اللهم انت الا له القدیم و هذه سنة جدیدة فاسئلک
فیها العصمة من الشیطان و القوة علی هذه النفس الامارة بالسوء

3. نماز شب دهم: چهار رکعت که در هر رکعت بعد از حمد 50 بار توحید و بعد ازنماز هفتاد بار بگ
بی حالی در نماز
علامه حسن زاده آملی نقل می کند: در تعطیلات تابستان به آمل رفتم، خوابیده بودم بچه ها سر و صدا کردند و از خواب بیدار شدم و غضبناک شدم و بعد از آن ناراحت شدم که چرا من غضبناک شدم، آن قدر گریه کردم تا این که نتوانستم غذا بخورم، به تهران آمدم و راهی تبریز شدم تا سراغ طبیبم بروم به محضر علامه طباطبایی رفتم و به ایشان گفتم من حال نماز ندارم، بدون این که به ایشان جریان را بگویم.
گفت: بی خود غضبناک می شوی و انتظار هم داری که در نماز حال داش
بعضی چیزا خیلی ذهنمو درگیرمیکنه!
یه سری فامیل داریم خیلی خانواده روشنفکر و به اصطلاح باز هستن !
اما مثلا خودم دیدم اذان گفت نماز خوندن
تعقیبات میخونن قرآن وختم فلان سوره و...
اما من خودم با اعتقاداتی ک خودم انتخابشون کردم اکثرا نماز میخونم اما نه همیشه!
ترجیح میدم مانتو بپوشم تا اینکه چادر سر کنم باشلوار کوتاه ومانتو تنگ وجلو باز وناخن کاشت و 20 کیلو آرایش :/
من از 2ماه محرم وصفر کلا2روزشو رفتم مراسم عزاداری
من هیچوقت نذاشتم هیییییچ پسری حتی دس
بسم الله الرحمن الرحیم

نماز آیات:
1. نماز آیات به واسطه گرفتن خورشدی - گرفتن ماه ( اگر چه هردو مورد کم باشند و کسی هم
نترسد)-زلزله ( اگر چه کسی هم نترسد) - رعد وبرق - باد های سیاه و سرخ و مانند اینها واجب می
شود

2.نماز آیات دو رکعت است ودر هر رکعت 5 رکوع دارد که بعد از نیت و تکبیر وخواندن حمد وسوره به رکوع
می رود و سر از رکوع برداشته دوباره حمد وسوره را بخواند و به رکوع برود تا 5 بار این کار را بکند بعد از
بلند شدن ا ز رکوع پنجم دو سجده را انجام داده و ر
وحدت امّت اسلامی، از جمله مسائلی است که اسلام، به آن اهمّیّت بسیاری داده است، و برای حفظ و ادامه آن، برنامه های ویژه ای دارد؛ یکی از آنها نماز جماعت است.در نماز جماعت، یکی از نمازگزاران که دارای تقوا و عدالت است پیشاپیش جمعیّت می ایستد و دیگران در صفوفی منظّم، پشت سر او و هماهنگ با او نماز را بجا می آورند.کسی که در این نمازِ دسته جمعی، پیشاپیش جمعیّت می ایستد «امام جماعت» است و کسی که پشتِ سر او، در نماز از او پیروی می کند «مأموم» است.
بزرگواران توجه بفرمایید:

امروز یکشنبه 21مرداد 
آخرین روز از ماه ذی القعده وشب اول ماه ذی الحجه میباشد 
⬅در این ماه،نماز ۱۰شب اول ماه ذی الحجه وارد شده وهرکس در۱۰شب اول ماه ذی الحجه دورکعت نماز معروف به نماز واعدنا بخونه در ثواب حج حجاج شریک ومثل آن است که همراه حجاج درسفرحج بوده است
⬅بنابراین وقت خواندن این نماز ازامشب(یکشنبه) مابین نماز مغرب وعشاء میباشد به مدت ۱۰شب که تا شب عید قربان یعنی ۹ ذی الحجه ادامه دارد 
کیفیت خواندن نماز
     ✳«
امشب ازون شباست
که دل آدم خیلی میگیره و راهی نداره وا بشه :|
کاش دل گرفتگی هم نماز آیات داشت! 
و این نماز واجب بود بر عزیزان و اطرافیانت در واقع هر کسی که تورو میشناسه و از نزدیک دیدتت  :)
نماز رو  بخونه و تو هر رکوع ش بهت یادآوری کنه که خدایی هست و ما هستیم در کنارت  پس دل گرفتن معنایی نداره 
نماز رو با سوره قدر به جای بیاره تا این گرفتگی دلتو بشوره و ببره 
البته نماز بهونه ست اصل ماجرا یه چیز دیگه ست...
اینکه یه کسی به یادت باشه و برای حال دلت دع
امشب ازون شباست
که دل آدم خیلی میگیره و راهی نداره وا بشه :|
کاش دل گرفتگی هم نماز آیات داشت! 
و این نماز واجب بود بر عزیزان و اطرافیانت در واقع هر کسی که تورو میشناسه و از نزدیک دیدتت  :)
نماز رو  بخونه و تو هر رکوع ش بهت یادآوری کنه که خدایی هست و ما هستیم در کنارت  پس دل گرفتن معنایی نداره 
نماز رو با سوره قدر به جای بیاره تا این گرفتگی دلتو بشوره و ببره 
البته نماز بهونه ست اصل ماجرا یه چیز دیگه ست...
اینکه یه کسی به یادت باشه و برای حال دلت دع
اگر مستضعفی دیدی ،
                         ولی از نان امروزت

به او چیزی نبخشیدی ،
      به انسان بودنت شک کن!

اگر چادر به سر داری ،
                           ولی از زیر آن چادر

به یک دیوانه خندیدی
     به انسان بودنت شک کن!

اگر قاری قرآنی ،
                        ولی در درکِ آیاتش 

دچارِ شک و تردیدی ،
   به انسان بودنت شک کن!

اگر گفتی خدا ترسی ،
                          ولی از ترس اموالت

تمام شب نخوابیدی ،
به نام خالق هستی.همانطور که در مطلب قبل  یاد اوری کردیم ما نماز را می خوانیم که در جامعه با اخلاق نیک رفتار کنیم...ولی قرار نیست کسی که در کاری نقطه ضعف داشت تو سرش بزنیم و کارش را بی اهمیت جلوه دهیم...برای مثال طرف نماز خوان است ولی یک جایی که سوتی می دهد به او می گویند که این کار واجب تر از نماز است اول برو این کاراتا درست کن...این نماز تو سرت بخوره...برو به جا نماز این کاراتا انجام بده...این کارا مهمه نه نماز خوندن و...خلاصه سعی دارند با این کارشان:ط
نماز وحشت نمازی است که افراد در اولین شبی که یک مومن از دنیا می‌رود برای او می‌خوانند. این نماز موجب تسهیل در امورات شب اول قبر میت می‌شود. نماز وحشت دو رکعت است و به جا آوردنش مستحب است.
به اعتقاد مسلمانان اموات در اولین شب وفات با عالم قبر و قیامت انس و آشنایی ندارند و این نماز باعث می‌شود از وحشت آن‌ها کم شود و اموراتشان با سهولت پیش رود. نام گذاری کلمه "وحشت" نیز به همین دلیل است.
یکی از شیوه‌های خواندن نماز وحشت این است که در رکعت اول بعد
دفترچه نماز و روزه قضا + چهل حدیث نماز
این دفترچه نماز و روزه قضا را در برگه های A/5 ، به صورت پشت و رو پرینت بگیرید و آنها را روی هم قرار داده ، و از وسط منگنه کنید  و سپس از وسط این برگه ها را تا بزنید تا شکل یک دفترچه به خود بگیرد.
دانلود دفترچه نماز و روزه قضا + چهل حدیث نماز( جهت دانلود همین جا کلیک کنید )

این ماه رمضونی میرفتم یه دانشگاهی برای نماز جماعت.
اکثر روزها خوب بود.
یه روز رفتم خیلی خلوت بود. فقط دونفر نشسته بودند.
اذان و اقامه گفتم و نماز رو شروع کردم.
کلّی صدای الله اکبر اومد!
بعد از نماز عصر که صلوات و دعا رو خوندم، میخواستم تکبیر رو بگم.  دیدم از عقب هیچ صدایی نمیاد.
برگشتم دیدم فقط یه نفر نشسته داره جورابش رو میپوشه!!
با خودم گفتم خوب شد تکبیر رو نگفتم. (کمر نفاق میشکست!)
فقط موندم اون بقیه، کی اومدن و کی رفتن!
منظور از اول وقت خواندن نماز، دقیقا چه زمانی است؟ نماز به عنوان ستون دین اسلام، احکام و آداب متعددی دارد. یکی از این آداب که در حدیثی از امام صادق (ع) به عنوان ملاک تمایز شیعیان از غیر آن‌ها به حساب آمده است، اول وقت خواندن نماز است. مقصود از اول وقت، زمان مخصوصی است که خواندن نماز در آن موقع با فضیلت بوده و آثار معنوی بیشتری به دنبال دارد. البته بر سر این موضوع که زمان اول وقت هر کدام از نمازهای یومیه دقیقا چه موقع است، اختلاف نظرهایی جدی وج
ماه مبارک قلب انسان شادمان است/ازبهر پروازش مهیا آسمان است/وقت عبادت آمده تاگام معراج/عرش الهی خوشه چین بندگان است/روزه نماز وهردعا درآن فراهم/گلچین رحمت درسحربر عاشقان است/درزنگ بیداری تلاشی کن مسلمان/افطاریش رحمت وبرکت گلفشان است/عارف برای وصل خود دارد تمنا/عشق ولایت گوهربر شیعیان است/شیطان به زنجیر است وفرصتها فراهم/وقت عروج همره افلاکیان است/دل رابکن دنیا مثال ذره ای پست/آرامش سالک زچشمان اشک جان است/یاریگرمهدی ولی وامت اوست/کم کم ظه
                                                            ربنا استمتع بعضا ببعض وبلغنا اجلنا
بسم الله الرحمن الرحیم

مقررات نماز جمعه :

1. این نماز دو رکعت است که دو تا قنوت دارد قنوت اول قبل ار رکوع رکعت اول و قنون دوم بعد از رکوع
رکعت دوم است . دارای دو خطبه هم هست که توسط پیش نماز قرائت می شود

2.مستحب است در موقع بیان خطبه ها نماز گزار سکوت کند

3.در نمازرکعت اول بعد از حمد سوره جمعه و در رکعت دوم سوره منافقون خوانده می شود

4.مستحب
 انشاء درباره نماز
زیبایی های نماز گوشهایم را نوازش میکند و سکوت و تنهایی ام را در هم میشکند بویی به مشامم میرسد. عصاره عطر اقیاقیاست که با گل رز آمیخته شده و فریاد دلنشین الله اکبر را با نسیم صبحگاهی به در خانه مردم می کوبد؛خدا بزرگ است
.« حی علی فلاح»بشتابید به سوی رستگاری.
 از خواب برمی خیزم به کنار حوض می روم شنای ماهیان درون حوض مرا به یاد،شستشوی انسان بوسیله ی نماز های پنج گانه می اندازد. 
چه صدای دلنشینی«لا اله الا الله»معبودی جز او نی
بهش میگم:به نظرت من با چادر میرم دانشگاه یا نه؟
میگه:چه فرقی میکنه..تو خیلی وقته که چادر رو کنار گذاشتی  دیگه تک و توک سرت میکنی...دیگه تو خیابونم سرت نمیکنی...مدرسه...هیچ جا...
راست میگفت..اونقدر راست گفت که یهو چشمام تار شد...چی شد که دیگه چادر سرم نکردم..چی شد که ی ماهه چادرم اتو نکشیده افتاده تو کمد...مگه خودم نبودم که انتخابش کردم؟ مگه خودم نبودم که توی چهار ، پنج سالگی مادربزرگمو راضی کردم به زور برام چادر بخره و رفتم باهاش عکس هم گرفتم که بمونه
                            یرید الله ان یخفف عنکم و خلق الانسان ضعیفا
بسم الله الرحمن الرحیم

1. نماز ده شب اول: هر شب از دهه اول دو رکعت نماز که بعد از حمد توحید و بعد آیه : واعدنا
موسی ثلاثین لیلة واتممناها بعشر فتم میقات ربه اء ربعین لیلة و قال موسی لاخیه هارون اخلفنی
فی قومی و اء صلح و لا تتبع سبیل المفسدین

2. نماز حضرت فاطمله(س) :در روز اول ماه چهار رکعت به دو سلام که حمد یک بار و توحید 50 بار
خوانده شود بعد از نماز بگوید: سبحان ذی العز الشا
نماز والدین در شب جمعه ثواب زیادی دارد
و باعث شادی روح والدینی که از دنیا رفته اند می شود. نماز والدین در شب
جمعه بین دو نماز خوانده می شود. یکی
از حقوقی که والدین چه در زمان حیات و چه بعد از وفات شان بر گردن فرزندان
دارند خواندن نماز برای والدین است. این نماز را بخوانید تا هم والدین تان
شاد شوند و هم فرزندان تان بعدها برای خودتان بخوانند.

نحوه خواندن نماز والدین در شب جمعه
این نماز دو رکعت است؛
ادامه مطلب
در قیامت نخستین سوال از اعمال بندگان، نماز است و در اعتقادات ابتدا سؤال از محبت اهل بیت به میان می‌آید. شیخ صدوق در بیان عقاید امامیه می گوید: «پس از معرفت (اعتقادات) نخستین عملی که از میان اعمال محاسبه خواهد شد، نماز است.» شرط قبولی تمام اعمال نیک انسان اهمیت به نماز است که در این رابطه امام صادق (ع) می‌فرماید: «اول ما یحاسب به العبد الصلاة، فان قبلت قبل سائر عمله، و اذا ردت رد علیه سائر عمله» نخستین حسابرسی از بنده، درباره نماز است، پس اگر ن

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها